+98 2133996517
|
info@pishro-sanat.com

پیشروصنعت

تهیه و توزیع پروژه های صنعتی

انصاری فرد ، مدیرعامل جدید پرسپولیس را بیشتر بشناسید

عکس کوچک 2

خلاصه خبر: پس از چند روز تایید و تکذیب رفتنی شدن ایرج عرب ، محمدحسن انصاری فرد امروز وارد باشگاه پرسپولیس شد و پشت میزی نشست که ایرج عرب ماهها از آنجا پرسپولیس را مدیریت می کرد. (در اینجا می توانید درباره این خبر بیشتر بخوانید) محمدحسن انصاری فرد قبلا و در دوره پنجم و ششم لیگ حرفه ای مدیرعامل پرسپولیس بود و جای خود را به حبیب کاشانی داد. او تا هفته گذشته مدیریت کمیته فوتسال را برعهده داشت که به دلایلی اقدام ترک این پست کرد که ممکن است تصمیم آن روز بی ارتباط به ماجرای مدیریت او در پرسپولیس نباشد.

پس از چند روز تایید و تکذیب رفتنی شدن ایرج عرب ، محمدحسن انصاری فرد امروز وارد باشگاه پرسپولیس شد و پشت میزی نشست که ایرج عرب ماهها از آنجا پرسپولیس را مدیریت می کرد. (در اینجا می توانید درباره این خبر بیشتر بخوانید)

محمدحسن انصاری فرد قبلا و در دوره پنجم و ششم لیگ حرفه ای مدیرعامل پرسپولیس بود و جای خود را به حبیب کاشانی داد. او تا هفته گذشته مدیریت کمیته فوتسال را برعهده داشت که به دلایلی اقدام ترک این پست کرد که ممکن است تصمیم آن روز بی ارتباط به ماجرای مدیریت او در پرسپولیس نباشد.

انصاری فرد بعد از ایرج عرب ، چهارمین مدیرعاملی است که در دوره مسعود سلطانی فر عهده دار کار باشگاه پرسپولیس می شود.

انصاری فرد در دهه ۱۳۶۰ از تیم تکاور به پرسپولیس پیوست و سال ها دفاع چپ سرخپوشان بود و با این تیم با گلی که در فینال به ثمر رساند قهرمان آسیا ( جام در جام‌ و یا همان جام برندگان جام آسیا ) شد.

او در تیم ملی نیز به میدان رفت، اما با ظهور تیم کشاورز در فوتبال ایران پیراهن این تیم را به تن کرد. او سابقه سرمربیگری تیم ملی فوتسال ایران را نیز دارد.

در دوران پیشین مدیرعاملی محمدحسن انصاری فرد ، پرسپولیس موفق شده بود با رایزنی های مناسب ، امکان برگزاری بازی تدارکاتی با بایرن مونیخ آلمان را به عنوان بازی خداحافظی احمدرضا عابدزاده تدارک ببیند .

هیات مدیره پرسپولیس نیز با این انتخاب ترمیم خواهد شد و باید دید چه نام های جدیدی وارد چرخه مدیریت قهرمان فصل گذشته فوتبال ایران می شوند.

https://www.shahrekhabar.com/sport/156689682028367

pic984826410001

تاریخ خبر: 98/6/6