+98 2133996517
|
info@pishro-sanat.com

پیشروصنعت

تهیه و توزیع پروژه های صنعتی

پمپ کارواش برتولینی

پمپ کارواش برتولینی

پمپ کارواش برتولینی یکی از انواع پمپ های پیستونی شرکت برتولینی می باشد. این نوع پمپ در دو نوع خانگی و صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد. محصولات برتولینی فقط محدود به پمپ کارواش نمی باشند. از این پمپ ها می توان در مواردی علاوه بر استفاده در کارواش و شستشوی ماشین نیز بهره برد.

تاریخچه ساخت پمپ کارواش برتولینی :

آینده یک شرکت ، اغلب ، در گذشته خود نوشته شده است. شرکت برتولینی به عنوان یک شرکت در سال 1918 شروع به کار کرد. بنیانگذار شرکت برتولینی اوگو برتولینی است. بنابراین ، اولین پمپ ها ساخته شده مانند پمپ کارواش برتولینی که یک مجموعه خوب و کامل از محصولاتی است که به طور مداوم در حال رشد است. این شرکت برای اولین بار در ساخت پمپ های پیستون دو منظوره برای پاشش تخصص داشت که به زودی در بازارهای ملی و بین المللی رواج یافت. تکامل محصول به دنبال نیازهای روزافزون در بازارهای کشاورزی و صنعتی که توسط این شرکت سرویس داده می شد به وجود آمد. شرکت برتولینی با توجه به نیازهای بازارهای امروز در بین شرکت های پیشرو در سراسر جهان قرار دارد و نسبت به هر درخواست واکنش نشان داده و سریعاً به هر درخواستی پاسخ می دهد.

پمپ ها در طول سالیان دارای مشکلاتی بودند که از آن جمله می توان به محدودیت فنی، دست و پا گیر بودن، بسیار پر سر و صدا و نگهداری آن دشوار بود. بنابراين برتوليني ، سریعا براي تامین نيازهاي بازار، در طراحی و تحول پمپ هاي جديدي را براي انجام بهتر كار به وجود آورد. پمپ کارواش برتولینی سبک تر و راحت تر کار می کند ، با سطح سر و صدای بسیار کمتر ، اجزایی که به راحتی تعمیر یا تعویض می شوند. نخستین پمپ های پیستونی فشار قوی برای مصارف صنعتی در اوایل دهه 70 در Bertolini طراحی شدند. Bertolini با تحقیق پمپ کارواش برتولینی را با بهترین کارایی، قابلیت اطمینان و کیفیت به مشتریان ارائه می دهد.

پمپ کارواش برتولینی تقریباً یک قرن است که برتولینی پمپ های پیستونی را در منطقه Romagna در شمال ایتالیا طراحی، توسعه و تولید می کند. پمپ کارواش برتولینی در کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین از واشر فشار برای کاربردهای داخلی و صنعتی سیستم های آتش نشانی استفاده می شود.

کاربرد پمپ کارواش برتولینی :

این نوع پمپ در صنایع مختلف و همچنین مصارف خانگی کاربرد دارد.برخی از کاربردهای آن به طور خلاصه در زیر بیان می شود:

• پاک کننده های فشار قوی

• پاک کردن گرد و غبار

• فرایندهای صنعتی

• کارواش

• فرآیندهای معدنی

• نظافت

فناوری پمپ کارواش برتولینی :

برتولینی با داشتن تخصص ، افراد واجد شرایط و بهترین روش ها ، اکنون به عنوان رهبر در بازارهای تولید پمپ کارواش برتولینی قرار دارد. در طراحی پمپ کارواش برتولینی، شرکت برتولینی از سیستم اختصاصی استفاده می کند که باعث افزایش منابع و قابلیت اطمینان عملکرد پمپ می شود. طراحی این پمپ ها امکان دستیابی به میزان بالایی از بهره وری را فراهم می آورد.

برای خرید این محصول کلیک کنید

اطلاعات محصول

مدل پمپ کارواش

WS210

برند پمپ کارواش

ایتالیا

نوع پمپ

خانگی صنعتی

قدرت

کیلو وات

میزان آبدهی(لیتر بر دقیقه)

15

فشار(بار)

200

سرعت(دور بر دقیقه)

1400

فاز

3

فرکانس(هرتز)

50

ولتاژ(ولت)

380

دمای آب خروجی(درجه سانتی گراد)

70

منبع انرژی

بنزینی دیزلی الکتریکی

جنس پوسته

استیل برنز

طول شلنگ(متر)

20

لوازم جانبی

تفنگی فلزی گان و لانس گیج فشار شکن

گروه رنگ

سبز آبی

امکانات

دارای ترموستات دارای قابلیت سیستم کنترل از راه دور  مقاوم در برابر ضربه

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات

عکس اورجینال

فرم درخواست خرید محصول