+98 2133996517
|
info@pishro-sanat.com

پیشروصنعت

تهیه و توزیع پروژه های صنعتی

زنده از آزادی لحظه به لحظه با دربی تهران

عکس کوچک 2

خلاصه خبر: دیدار تیم‌های استقلال و پرسپولیس عصر امروز آغاز می‌شود اما از ساعت ها پیش از آن هواداران خود را به ورزشگاه رسانده‌اند

دربی پایتخت امروز نود یا نودویکمین قسمت از خود را روی پرده به نمایش خواهد گذاشت. از اواخر دهه ۴۰ که این دو تیم در صحنه فوتبال ایران به عنوان رقیب سنتی مطرح شدند تا حالا، اتفاقات زیادی در تقابل مستقیمشان رخ داده است؛ از دیدارهای پرگل تا مسابقات جنجالی و البته دیدارهایی کسل‌کننده. بازی امروز چطور خواهد بود؟

اگرچه امکان دارد بازی دربی کیفیت فنی خیلی بالایی نداشته باشد اما بی‌تردید حواشی آن از گوشه و کنار مورد توجه خواهد بود. اینجا جذابیت‌های دربی را از ساعت ۸ صبح خواهیم نوشت، به امید این که هیچ اتفاق تلخی در جریان بازی و پیش و پس از آن رخ ندهد.

این ترکیب استقلال در آخرین دربی برگزار شده است نکته جالب جدا شدن ۶ بازیکن از این تیم ۱۱ نفره است. رحمتی کاپیتان سابق آبی ها که سال ها سنگربان این تیم بود حالا در تیم پدیده حضور دارد و یکی از مهم ترین غایبان مسابقه به شمار می‌رود.

روزنامه فرهیختگان هشدار خطر صفر صفر کسل کننده را داده است این روزنامه اعتقاد دارد دو تیم با خط حمله ضعیف به هم رسیده‌اند و امکان دارد همین موضوع به نقطه ضعفشان تبدیل شود.

پرسپولیس پس از چهار سال با یک مربی جدید پای به دربی می‌گذارد برانکو که ۴ بار استقلال را شکست داد حالا از خانه باید این تقابل سنتی را تماشا کند.

۹:۲۷ انتظارخیر مسئول گیت‌های الکترونیک استادیوم آزادی در گفتگو با ورزش سه پایان تعداد بلیت ها را تایید کرد و گفت که هواداران بدون بلیت نباید به استادیوم بیایند.

۹:۲۰ پرسپولیس در بازی قبلی به سیستم دو مهاجم خود بازگشت؛ جونیور و علیپور عملکرد خوبی نداشتند و کالدرون امیدوار به درخشش آن ها در بازی با استقلال است.

۹:۱۵ این ترکیب استقلال در بازی قبلی مقابل نفت مسجد سلیمان است؛ دیاباته و قائدی مصدوم هستند و فرشید اسماعیلی هم محروم است تا خط حمله آبی ها دست خوش تغییر شود.

۹:۱۰ روابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد که تمام بلیت‌های بازی دربی فروخته شده است؛ البته سامانه بلیت فروشی ۵۷ هزار بلیت فروخته و به گفته مسئولان تعدادی از صندلی ها نیز به نهادها و ارگان ها اختصاص داده شده است.

۹:۰۰ احتمالا امروز آخرین دربی تمام مردانه فوتبال ایران را شاهد خواهیم بود. با بیانیه ای که فیفا منتشر کرده است، به نظر می‌رسد شرایط برگزاری دربی ها نیز به سرعت تغییر کند.

۸:۵۵ کودک ۶ ساله هوادار استقلال که هفته گذشته در ورزشگاه آزادی دچار برق گرفتگی شد و امروز بازیکنان دو تیم با یک دقیقه سکوت یاد او را گرامی خواهند داشت.بازهم به خانواده عماد تسلیت میگویید.

۸:۵۰ با تغییر ساعت رسمی کشور، شوخی معمول استفاده از کلمه ساعت جدید و قدیم خواهد بود. باتوجه به انتقاداتی که از برگزاری زود هنگام دربی شده، شاید مسئولان فوتبال ایران قصدشان انجام بازی در ساعت ۵ (پنج قدیم) بوده است؛ به آن ها خرده نگیرید!

۸:۴۵ وریا غفوری تنها بازیکن استقلال است که سابقه گلزنی در دربی را دارد. او در دربی ۸۷ گل برتری تیمش را زد.

۸:۳۰ احمد نوراللهی، امید عالیشاه و علی علیپور سابقه گلزنی در دربی را با پیراهن قرمز دارند. البته مهاجم شماره ۷۰ در دربی برگشت لیگ چهاردهم و دربی رفت لیگ شانزدهم گلزنی کرد و حالا به دنبال زدن سومین گل است.

۸:۱۵ استراماچونی و کالدرون مربیان استقلال و پرسپولیس برای اولین بار دربی را تجربه می‌کنند؛ این در حالی است که در شهرآورد قبلی برانکو و شفر با تجربه چند تقابل در این مسابقه به مصاف هم رفته بودند.

۸:۱۰ روزنامه گل با جلدی ۵۰-۵۰ به استقبال دربی رفته است؛ منظور آن ها به یک دربی است که تازه پیدا شده و نتیجه آن نیز تساوی بود.

۸:۰۵ باوجود فروش اینترنتی بلیت، هوادارانی که از شهرستان‌ها آمده اند در اطراف استادیوم حضور دارند.

https://www.varzesh3.com/news/1638342/زنده-از-آزادی-لحظه-به-لحظه-با-دربی-تهران

pic071836410001

تاریخ خبر: 98/6/31