+98 2133996517
|
info@pishro-sanat.com

پیشروصنعت

تهیه و توزیع پروژه های صنعتی

کاتر آسفالت بر

کاتر آسفالت بر

کاتر آسفالت بر یکی از تجهیزات مورد استفاده در صنایع راه سازی است. همان‌طور که نام این ابزار می توان حدس زد،‌ وظیفه اصلی آن ایجاد برش در آسفالت و یا سایر سطوح سخت است. کاتر آسفالت بر عموماً روی ماشین‌آلات دیگری نصب می شود. در قسمت مقالات به تشریح انواع کاتر آسفالت بر و سازوکار این ابزار پرداخته ایم.

دستگاه کاتر آسفالت بر از موتور و شاسی تشکیل شده است. این دستگاه دارای 4 چرخ می باشد. بر دارای یک تیغه برش 300 میلیمتر است که از فولاد آلیاژی مخصوص حرارت حرارتی ساخته شده است و ضخامت صفحه برش 8 میلی متر است. ابعاد کاتر نیز متفاوت است. برش آسفالت CTI به طور مستقیم به سطل شما متصل می شود و در عرض چند ثانیه آماده استفاده است. دسته ساخته شده در آن اجازه می دهد. دستگاه کاتر آسفالت بر بیشترین استفاده را در زمینه راهداری دارد.

در مورد سرعت برش کاتر آسفالت بر و مدت زمانی که طول می کشد تا دستگاه کاتر آسفالت بر عملیات را با موفقیت انجام دهد، به مواردی مانند نوع آسفالت از (نظر سختی)، وزن خود دستگاه کاتر آسفالت بر ،و میزان برش که این دستگاه باید انجام دهد بستگی دارد.

دستگاه کاتر آسفالت بر یک ابزار ویژه برای دقیق بریدن آسفالت می باشد که برای تعمیر قسمت های ترک خورده و همچنین برای نگهداری خطوط زیرزمینی است که به طور موثر ممکن است طراحی شده است. یکی از مهمترین اقداماتی که قبل از بریدن آسفالت انجام می شود اطمینان از استفاده از تجهیزات مناسب است.

دستگاه برش کاتر آسفالت بر برای برش بتن و آسفالت مورد استفاده قرار می گیرد، همچنین در جاده هایی که با قیر پوشیده شده است نیز برای برش و انجام عملیات از این دستگاه استفاده می شود. کاتر آسفالت بر همیشه برای جایگزینی آسفالت قدیمی با جدید ضروری است و اغلب برای تعمیرات آسفالت مورد نیاز است که شامل برداشتن قطعاتی از آسفالت توسط کاتر آسفالت بر که باعث خنثی شدن آنها می شود، از قبیل پر کردن چاله ها است.

ویژگی دستگاه کاتر آسفالت بر:

حداکثر عمق برش آسفالت 100 میلی متر است

آسان برای نصب بر روی بیل

مواد مقاوم در برابر سایش

یاتاقان

دارای سوئیچ توقف اضطراری

طرح کاتر آسفالت بر ساده اما قوی:

برخی از ویژگی های دستگاه کاتر آسفالت بر می توان به می تواند نشانگر عمق برش باشد. دارای چرخ های محکم بر روی یاتاقان است. دارای شاخص خط راست می باشد. گارد محافظ را داراست و دارای چرخ دنده در مدل های بزرگتر می باشد. این دستگاه با کیفیت دارای مزیتی است که می توانید عمق برش را با دستگاه تنظیم کنید. بعضی از دستگاه های کاتر آسفالت بر دارای پمپ آب می باشند که در اندازه های کوچک و متوسط می باشد. آب مخزن یا پمپ برای خنک کننده تیغه با لاستیک می باشد و در برابر خوردگی به صورت داخلی محافظت می شود. همچنین امکان اتصال مستقیم مخزن به منبع آب خارجی به منظور تأمین یک سیستم مداوم وجود دارد. می توان به این نکته اشاره کرد که قطعات دستگاه کاتر آسفالت بر به راحتی می تواند از هم جدا شود، مخصوصا قسمت کاتر که ممکن است در حین عملیات برش بشکند.

دستگاه کاتر آسفالت بر دستگاهی است که بیشترین استفاده آن در زمینه راه سازی و شهر سازی و یا عملیاتی مانند تعمیر و بازسازی باشد مورد استفاده قرار می گیرد. در ساخت و ساز تعمیر و نگهداری جاده ها و یا آسفالت ها و برش پیاده رو فرودگاه، تعبیه مهندسی ارتباطات از جمله دیگر مکان های مورد استفاده این دستگاه است. دستگاه کاتر آسفالت بر دارای چندین تیغه می باشد که می تواند با توجه به شرایط برش و درجه سختی آن محدوده برش تغییر کند. با جایگزینی انواع مختلف تیغه های اره، این دستگاه می تواند به طور موثر بتن های جدید و بتن های قدیمی و آسفالت را از بین ببرد. دستگاه کاتر آسفالت بر عمدتا برای برش بتن، سیمان، کف و آسفالت سنگی استفاده می شود؛ عملیات ساده برای استفاده از شن و ماسه انبساط پیاده رو یا آسفالت آسیب دیده، و در شرایطی که شرایط تامین برق وجود داشته باشد، راحت تر است. دستگاه کاتر آسفالت بر توانایی بالایی برای انجام عملیات سنگین را داراست. همچنین در زمان برش دارای ویژگی عدم ارتعاش می باشد.ما قادر به ارائه طیف وسیعی از دستگاه کاتر آسفالت بر هستیم که قوی، مقاوم و به قیمت مناسب به مشتریان ارائه می کنیم.

برای خرید این محصول کلیک کنید

اطلاعات محصول

مدل کاتر آسفالت

تهران کاتر

برند کاتر آسفالت

هوندا و ویما

نوع کاتر آسفالت

دستی

قدرت ( اسب بخار )

13 اسب بخار

نوع سوخت

بنزین گازوئیل

عمق برش (میلیمتر)

170 میلیمتر

قطر تیغه (میلیمتر)

45 میلیمتر

جنس قابل برش

آسفالت بتن سرامیک

نوع موتور

بنزینی

نوع نصب تیغه

راست

خنک کننده موتور

هوا

تعداد تسمه

3

ظرفیت مخزن سوخت ( لیتر )

4 لیتر

گروه رنگی

زرد

پشتیبانی و خدمات پس از فروش

تامین و تعمیر قطعات

عکس اورجینال

فرم درخواست خرید محصول