+98 2133996517
|
info@pishro-sanat.com

پیشروصنعت

تهیه و توزیع پروژه های صنعتی

چهارمین قهرمانی را به نام پرسپولیس بنویسید

عکس کوچک 2

خلاصه خبر: بوژیدار رادوشویچ دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس یکی از انتخاب‌های اجباری گابریل کالدرون سرمربی آرژانتینی سرخپوشان برای هفته اول و بازی مقابل پارس جنوبی‌جم به شمار می‌رود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ رادوشویچ که در طول فصل احتمالاً به عنوان بازیکن ذخیره و گلر دوم تیم، در کمپ سرخ ها فعالیت خواهد کرد، انگیزه های زیادی برای بازی اول دارد. رادو گفت: «تمریناتم را به صورت منظم و کامل پشت سر گذاشتم. حالا از لحاظ بدنی و روحی کاملاً آماده بازی‌ها هستم. می خواهم نشان بدهم که یک بازیکن تا چه حد می‌تواند آماده باشد. انگیزه هایم در بالاترین سطح خود قرار دارد و حقیقتش این است که می خواهم این فصل را با یک کلین شیت و برد دیگر شروع کنم.»

رادوشوویچ اضافه کرد: «فصل قبل نیز برای بازی اول، من دروازه بان پرسپولیس بود و در همان بازی که مقابل پدیده در مشهد انجام دادیم، جدا از اینکه سه امتیاز را کسب کردیم، توانستم دروازه ام را بسته نگه دارم و کلین‌شیت کنم. این شروع در لیگ فصل قبل برای من جذاب و هیجان انگیز بود و در نهایت، با یک قهرمانی دیگر، فصل را به اتمام رساندم. به همین علت انگیزه های زیادی دارم تا برد به همراه کلین شیت را بار دیگر در شروع یک فصل جدید با پرسپولیس تجربه کنم.»

دروازه بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس که در زمان حضور برانکو به جمع سرخپوشان اضافه شده و تا به حال، افتخارات زیادی همراه با این تیم کسب کرد، در ادامه حرف هایش گفت: «از اینکه در پرسپولیس هستم لذت می برم و می خواهم فوتبالم را با موفقیت های بیشتری در این تیم دنبال کنم. هواداران زیادی دارم و آنها بخشی از خانواده پرسپولیس هستند که ما می توانیم در کنار هم، روزهای بسیار خوبی را بسازیم ولی باید از یکدیگر به خوبی حمایت کنیم. پرسپولیس یک خانواده بزرگ و چند میلیون نفری است که اگر حمایت این هواداران ادامه داشته باشد، بار دیگر قهرمان لیگ می شویم و از سوی دیگر، می توانیم دوباره حضور در فینال آسیا را تجربه کنیم. البته خواسته ما، فراتر از تجربه دوباره رسیدن به فینال آسیا است و این بار، به دنبال قهرمانی در همه جام های ممکن هستیم چون قرار است با این بازیکنان خوب و کادرفنی جدید، کارهای بزرگتری انجام ‌دهیم.»

بوژیدار همچنین گفت:« با اینکه تغییرات زیادی طی ماه های اخیر در پرسپولیس به وجود آمده ولی شانس ما برای تکرار قهرمانی کمتر نشده است. می توانم بار دیگر همراه با پرسپولیس قهرمان شوم. من فقط از وضعیت تیم خودمان خبر دارم و به همین دلیل می گویم قهرمانی در فصل جدید را باز هم برای پرسپولیس بنویسید چون ما می خواهیم برای چهارمین بار پشت سر هم این عنوان را به دست بیاوریم و به هواداران مان تقدیم کنیم.»

https://www.khabaronline.ir/news/1291818/رادوشویچ-چهارمین-قهرمانی-را-به-نام-پرسپولیس-بنویسید

pic755326410001

تاریخ خبر: 98/5/31